De Daalderop UHR (Ultra Hoog Rendement) ketel is momenteel het enige (seriematig leverbare) product dat aanspraak mag maken op het predicaat: opvolger van de HR ketel.
De CombinAir (de UHR ketel die zowel verwarmt als warm water produceert) is uitgebreid met de mogelijkheid om op een energiezuinige manier te kunnen koelen. Deze revolutionaire cv-ketel, de zogenaamde CombinAir Cool, levert 40% meer rendement dan de HR 107 ketel en realiseert een EPC-reductie van 0,27. De ketel is wereldwijd toonaangevend als het gaat om energiebesparing in de nieuwbouw.
In de koudere periodes zal het apparaat verwarmen en in de zomer zal de warmtepomp gebruikt worden om het huis op een aangename temperatuur te houden. Het toestel is eenvoudig zonder architectonische aanpassingen te installeren en is bovendien gunstig in prijs.